Silvia Púchovská – Svet je moja kancelária

22. októbra 2019 o 10:40 v priestoroch knižnice, stretnutie a beseda so Silviou Púchovskou, digitálnou nomádkou, marketérkou a blogerkou na voľnej nohe, ktorá sa živí online marketingom, marketingovým mentoringom a organizuje workshopy, spolupracuje s podnikateľkami a podnikateľmi, ktorým vytvára marketingové stratégie na mieru a učí ich, ako efektívne a cielene komunikovať.

Je autorkou slovenského blogu silviapuchovska.com a anglického travel blogu the Unboxing Traveller. Pracuje online a zdržiava sa najmä v tropických krajinách, žije prevažne na Bali.

Digitálne nomádstvo je podľa nej životný štýl, „vďaka internetu a technológiám sa v súčasnej dobe dá pracovať z rôznych miest, samozrejme cez počítač, teda online. Ľudia pracujú z domu, z kaviarní, z coworking spaces“.

Svoj príbeh digitálneho nomádstva Silvia opísala v knihe Svet je moja kancelária a jej 1.časť sa volá Naivná ilúzia. V knihe píše o tom, ako sa stávala digitálnou nomádkou, ako cestovala po svete, hľadala klientov, prišla o klientov, opäť hľadala, stretávala iných nomádov, surfovala, ale aj o tom

o sa naučila a zažila. Svoju knihu venovala všetkým, ktorí s nomádstvom začínajú, ale aj tým, ktorí ako nomádi žijú.

zdroj: https://silviapuchovska.com/moj-pribeh-silvia-puchovska/

Podujatie, v rámci projektu Knižnica pozýva – PRÍĎ! POZRI! ZOSTAŇ! z 2. série: Prevratné myšlienky ukryté v knihách, z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu.

S. Púchovská_pozvánka na besedu

« Späť