Zmena stravy je cesta, zmena osobnosti je cieľ

Na tému zdravého života začínajúceho v kuchyni, bude zameraná beseda s autorkou niekoľkých kníh o správnom a prospešnom stravovaní, či začiatkoch nového životného štýlu, Antóniou Mačingovou, 23. marca 2023 o 16:30 h.

Prednáška s besedou je určená tým, ktorí hľadajú zdravý a chutný spôsob stravovania, pre posilnenie imunity a postupné zbavenie sa zdravotných problémov.

Antónia Mačingová pôsobí ako metodický pracovník vzdelávania dospelých v oblasti kultúrno – výchovných, voľnočasových aktivít, v kultúre zdravia a jej implementácii do bežného života. Prostredníctvom poznávania, vyhodnotenia účinku a využitia potravy následne poskytuje informácie na zlepšenie a zvýšenie kvality života ľudí. Na tému zdravého života organizuje veľa prednášok, pobytových seminárov a kurzov varenia. Trvalou zmenou stravovacích návykov pomáha ľuďom očistiť organizmus a docieliť posilnenie zdravia či dlhodobý pokles objemov a váhy. Práve cez zmenu bežných stravovacích návykov, ktorých účinok sa na viditeľnej úrovni spomedzi iných zmien prejaví najrýchlejšie, ukazuje ľuďom, že aj v iných oblastiach života, ktoré nie sú viditeľné, sa po určitom čase prejaví akákoľvek zmena, pre ktorú sa vnútorne rozhodli. Zmenou seba samých, môžeme byť príkladom pre svoje okolie. Lebo práve vlastná zmena je najlepším príkladom daného stavu a snaženia.

Autorka všetky svoje poznatky a informácie zhrnula aj v knihách:

  1. Najedzte sa do štíhlosti 1,
  2. Najedzte sa do štíhlosti 2 s podtitulom Harmónia zdravia, krásy a vitality = zdravá krv,
  3. Najedzte sa do štíhlosti 3 s podtitulom Prestaňme diétovať – naučme sa JESŤ…,
  4. Diár osobnej premeny.

Okrem toho vydala dvojročný nástenný kalendár 2 roky s Antóniou ( 2018/2019) a Kalendár dobrého trávenia (2020).

Podujatie, v rámci projektu „Knižnica ako rodinná destinácia“, z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu.

« Späť