Žiť život s vášňou

Pozývame vás na stretnutie s Evou Černou,

autorkou bestselleru Reportérkina spoveď a jej novinkou Žiť život s vášňou

do knižnice, vo štvrtok 28. novembra 2019 o 17:00 h.

Známa slovenská publicistka, reportérka a filantropka, Eva Černá, prináša na knižný trh svoju novú knihu Žiť život s vášňou, ktorú písala na päť mesačnej dobrodružnej ceste karavanom, lietadlom i autom.

Posolstvom knihy je láska a pochopenie, vedomý návrat k svojej duchovnej podstate a otvorenie sa vnútornej láske,“ vysvetľuje Eva Černá. „Napriek tomu, že sme sa narodili do lepšej časti sveta, nepatríme medzi krajiny s vysokým percentom ľudí, ktorí sa cítia šťastní. Mnoho ľudí si myslí, že niekto príde a urobí nás šťastnými. Tieto presvedčenia je potrebné otáčať v nás samých a pochopiť, že jediný, kto nás môže urobiť šťastnými, sme my. Prijať sa a liečiť si rany, ktoré nepotrebujú nič viac, len lásku a pochopenie. Točíme sa v spleti dookola sa opakujúcich situácii iba preto, že nie sme ochotní vyriešiť ten moment. Odpoveď je láska. Základný cit, prazáklad nášho vzniku, svetlo v nás, sebaprijatie,” dodáva autorka novej knižnej publikácie, ktorá sa opiera o odkazy Marca Aurelia a iných osobností a vysvetľuje prečo je dôležité mať čisté a ušľachtilé myslenie.

Eva Černá bola v minulosti ocenená diváckymi cenami TOM ako najlepšia televízna moderátorka. Publicistickú reláciu Lampáreň, ktorej vdýchla život, viedla ako dramaturgička, redaktorka a moderátorka. Vďaka obľúbenosti svojich relácií sa stala tiež Osobnosťou televiznej obrazovky TV Markíza v kategórii najlepšia reportérka. Je autorkou bestselleru Reportérkina spoveď, držiteľkou Zlatej knihy vydavateľstva Ikar, víťazkou ankety Slovenka roka v kategórii Charita za prácu, ktorú počas života venovala slabším. Jej práca zaujala aj Taliansku verejnosť. Za celoživotnú prácu v treťom sektore a kampaň ”Kľúč k životu” si na pôde historického divadla v Miláne prevzala z rúk Baronessi Marie Lucie Soarez titul – Rytier humanity.

Zdroj: http://zenskyweb.sk/clanok/43315-eva-cerna-nezahala-vydava-knihu-startuje-vlastnu-talksou

Eva Černá pozvánka

« Späť