Výlet do knižnice

Rozprávky a rozprávkové knižky majú rady azda všetky deti aj preto, že sú farebné, obrázkové a ukrývajú v sebe nádherné príbehy milých, šikovných, nebojácnych, múdrych či veselých ľudských alebo aj zvieracích hrdinov.
23. januára 2024 o 10:00 h sme pozvali do knižnice, veríme, že budúcich čitateľov, deti predškolského veku. Budeme im čítať, rozprávať sa s nimi o knihách, o rozprávkach i príbehoch, zahráme si spolu divadielko a budeme sa snažiť ich motivovať k tomu, aby na knižnicu nezabudli, ale aby sa k nám vrátili, možno s rodičmi alebo už ako školáci. Ponúkneme im ďalšie naše služby pre deti – hry na interaktívnej podlahe, pri kúzelnom čítaní s elektronickou ceruzkou a interaktívnou hovoriacou knižkou, spoločenské, vzdelávacie a vedomostné hry a tiež lego stavebnice i programovanie s robotmi.
Veríme, že táto návšteva bude pre deti významným dňom a prispeje v budúcnosti k tomu, aby deti rady čítali knihy a zaujímali sa o literatúru, pretože čítanie príbehov a rozprávok podporuje detskú predstavivosť a pomáha im oveľa lepšie chápať okolitý svet.

« Späť