Nezažiješ, neuveríš

Dobrá kávička a príjemná atmosféra v knižnici Vás privedie na iné myšlienky. Život sa skladá z príjemných aj nepríjemných drobností, a preto je veľmi dôležité vedieť sa aj odreagovať a vypočuť si iné osudy a od iných ľudí. Toto všetko Vám ponúkame na stretnutí s autorkou ženských románov Luciou Saskovou 15. novembra 2017 o 16,30 hod. U nás zrelaxujete a Váš život sa znova posunie o kúsok ďalej. Veríme, že to bude ten príjemnejší kúsoček.

Lucia Sasková – píše vo svojich knihách o reálnych osobách, situáciách, osudoch… Hoci vo svojich príbehoch odhaľuje niekedy nie príliš lichotivé vlastnosti ľudí, jej knihy priťahujú čoraz viac čitateľov. Jej nová kniha Zlatokopka 3 je pokračovaním úspešného románu (Zlatokopka, Zlatokopka 2) o osude ženy, ktorá už síce zmenila svoj život, ale minulosť ju dobieha a vyberá si svoju daň…

Saskova Pozvanka

Fotogaléria:

Podujatie v rámci projektu „Letom literárnym svetom 5“ z 2. série: V spoločnosti krásnych kníh, z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu.

« Späť