Marec – mesiac kníh

Mesiac marec oddávna spájame s prvými teplými slnečnými lúčmi, no k marcu tiež neodmysliteľne už patrí aj kniha, ako neutíchajúci zdroj vedomostí a informácií.
Marec je prvý jarný mesiac, ktorý súvisí s príchodom jari, obdobia, kedy sa príroda prebúdza k novému životu, v záhradke rozkvitnú prvé kvety do krásy, začínajú sa dni prvých prác v záhrade.
Je to aj čas, ktorý nám dáva možnosť oddychu a odpočinku po dobre odvedenej robote, pri krásnej zaujímavej knihe, možno už aj vonku v záhradke, medzi rozkvitnutými kvetmi. Čas, vychutnať si prvé jarné lúče a zahĺbiť sa do dobrodružného, romantického či krimi príbehu, ktorý nájdeme v dobrej knihe.
Využite teda marec – mesiac knihy, ako motiváciu na vlastné čítanie.
Príďte do knižnice, kde na vás čaká krásna veľká záhrada plná rozkvitnutých príbehov, ale aj príjemné a komfortné miesto, kde si ich môžete v pokoji prečítať alebo požičať a spríjemniť si chvíle pri spoločnom čítaní v rodine, či pasívnom oddychu a relaxe bez stresu.
Zároveň vás pozývame do knižnice aj na pripravené podujatia, ktoré sú súčasťou našej ponuky a pre vás príjemne a zmysluplne stráveného voľného času po dlhej a náročnej dobe.

 

 

 

« Späť