Letný čitateľský tábor KNIHOVNÍČEK 2021

PRIHLÁSENIE  SA  DO  LETNÉHO  ČITATEĽSKÉHO  TÁBORA  „KNIHOVNÍČEK“  SPUSTENÉ!

Tešíme sa na všetkých, ktorí aj tento rok plánujú časť svojich prázdnin stráviť v našom letnom čitateľskom tábore KNIHOVNÍČEK, ktorý organizujeme v auguste, v týždni od 23. 8. 2021 do 27. 8. 2021.

Cena tábora je 60 € na dieťa a je v nej zahrnuté: občerstvenie, obedy, poistenie, celodenný výlet, materiál na výrobu v tvorivých dielňach a malé prekvapenie.

Nezabudnite na včasné prihlásenie. Termín prihlásenia detí, vo veku 7-12 rokov, je do 31. júla 2021 alebo do naplnenia kapacity. Dieťa je v tábore prihlásené až po zaplatení poplatku.

Opäť pripravujeme bohaté programové menu, v ktorom ponúkame štipľavé, slané, sladké, studené i horúce zábavky, dobrodružné zážitky, zaujímavé pikošky a hlavne celoživotné veselé spomienky. Knihovníček v tomto roku oslávi svoje 15. výročie, čo bude dôvodom pre ešte bohatšiu a veselšiu zábavu.

Tábor bude fungovať od pondelka do piatka v čase od 8,00 h do 16,00 h.

Letný čitateľský tábor bude prebiehať v súlade  s aktuálnymi opatreniami a nariadeniami ÚVZ SR.

Bližšie informácie Vám radi podáme na telefónnom čísle: 056/ 672 42 22

POZVANKA_Knihovníček__2021_(002)

PRIHLÁŠKU SI MôŽETE STIAHNUŤ TU:

Fotogaléria: