Pohyb a zábava s Dračou stopou

25. augusta od 9:00 h do 12:00 h

pre všetkých táborníkov, v rámci letného detského čitateľského tábora „KNIHOVNÍČEK“, ale aj pre iných detských prázdninujúcich záujemcov, sme pripravili outdoorové hry, ponúkame pohyb a zábavu v mestskom parku a nové zážitky s kamarátmi.

Outdoorové hry realizuje skupina Dračia stopa, ktorá je známa svojou odvahou, energickým a dynamickým prevedením rôznych atraktívnych a zaujímavých akcií pre deti. Deti si zahrajú hru Tajomné komnaty Harryho Pottera a hru Mestá svetiel a zároveň si zmerajú svoje sily pri športových aktivitách.

Pozývame Vás na príjemné strávené dopoludnie plné zábavných aktivít, veselých a interaktívnych hier.

Podujatie, v rámci projektu „Happening v knižnici“ z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu.

dračia_stopa_pozvanka