Medzinárodný deň darovania kníh

Valentín 2019

Medzinárodný deň darovania kníh

International Book Giving Day

14. februára na Valentína sa neoslavuje len deň zaľúbených, ale aj tých, ktorí milujú knihy.

International Book Giving Day sa oslavuje od roku 2012 a jeho poslaním je darovať knihu a urobiť tým radosť. Spojte teda tieto dva sviatky dokopy a potešte svoju lásku, svojho blízkeho alebo aj svoju knižnicu tým, že im okrem prejavu náklonnosti či objatia darujete aj knihu …

Ak patríte do skupiny tých zaľúbených, ktorí milujú knihy, Zemplínska knižnica v Trebišove Vám na Valentína, 14. februára 2019, ponúka svoj knižný darček a k tomu zápisné do knižnice na celý rok ZDARMA pre zaľúbený pár.

Pri príležitosti Medzinárodného dňa darovania kníh môžete aj Vy na oplátku knižnicu potešiť a darovať jej peknú novú knihu.

Tešíme sa na Vás všetkých!

Valentín pozvanka na web