Letný tábor KNIHOVNÍČEK

Letné prázdniny sa nezadržateľne blížia. Milí rodičia, ak ešte nemáte pre svoje ratolesti pripravený prázdninový program, ponúkame Vám možnosť letného čitateľského tábora.

Srdečne privítame všetkých, ktorí radi čítajú, navštevujú knižnicu, objavujú nové miesta a tešia sa na výlety a nových kamarátov. V tábore na vás čaká množstvo originálnych hier a aktivít s tou najlepšou partiou. Nájdete si nových kamarátov a spolu zažijeme táborové srandy a dobrodružstvá, na ktoré budeme ešte dlho spomínať.

Posledný augustový týždeň od 24.8.2020 do 28.8.2020 už tradične patrí deťom, vo veku 7-12 rokov, v letnom čitateľskom tábore Knihovníček, ktorý organizujeme už po štrnásty krát. V čase od 8,00 h do 16,00 h sú pre deti pripravené aktivity s knihou, spojené so zábavou v prírode, storytellingom, táborovým piknikovým čítaním, výletom, kvízmi, hrami, výtvarnými súťažami, workshopmi, outdoorovými hrami a ešte ďalšími zaujímavými aktivitami.

Cena tábora je 60 € na dieťa a je v nej zahrnuté: občerstvenie, obedy, poistenie, celodenný výlet, materiál na výrobu v tvorivých dielňach a malé prekvapenie.

Bližšie informácie na telefónnom čísle: 056/ 672 42 22

LETNý TáBOR knihovnícek