ITY učenie nikdy nekončí 2

Zemplínska knižnica v Trebišove pre Vás pripravila ďalšie pokračovanie úspešného projektu ITY učenie nikdy nekončí, ktorý vznikol v r. 2016 vďaka finančnej pomoci Fondu na podporu umenia.
Rovnako ako predchádzajúci ročník, aj v tomto roku je kurz zameraný na informačné technológie a prácu s nimi. Jeho cieľom je vysvetliť jednoduchou a zábavnou formou prácu z informačnými technológiami pre tých, ktorým je takáto činnosť cudzia, nová, ale lákavá. Vítaný je každý, kto má záujem sa niečo nové naučiť a dozvedieť. Pozývame Vás v tomto mesiaci na dve stretnutia, ktoré sa uskutočnia 7. a 28. novembra 2017 vždy o 14:00 hod.

Svoju účasť prosíme nahlásiť vopred na tel.: 056 672 42 22 alebo email: vasil@kniznicatv.sk, kde získate aj ďalšie informácie.
Vaša účasť na tomto stretnutí je podmienená platným členstvom v knižnici.

ITY pozvanka

Fotogaléria: