Bláznivé príhody s bláznivým kuraťom

Na pondelok 19. augusta o 9,00 h sme opäť pripravili pre prázdninujúce deti zaujímavé, zábavné, veselé, ale najmä napínavé čítanie, vystavané z rôznych knižných príbehov, s majstrom slova, nadšeným čitateľom detskej literatúry a propagátorom čítania. Storytelling nášho hosťa Tibora Hujdiča alias Pána Mrkvičku umožní deťom započúvať sa do jeho napínavého rozprávania a dramatizovaného čítania bláznivých príhod s bláznivým kuraťom.

Tibor Hujdič kníhkupec, majiteľ vydavateľstva s kvalitnou detskou literatúrou a nadšený propagátor kníh, to s malými čitateľmi naozaj vie majstrovsky. Svojím dramatizovaným čítaním vtiahne poslucháčov do deja a vo chvíli najväčšieho napätia príbeh rázom ukončí. A tak malým poslucháčom nezostáva nič iné, len si knihu požičať v knižnici alebo prípadne kúpiť, ak chcú spoznať rozuzlenie zápletky.

Pozývame Vás teda na letné bláznivé čítanie s bláznivým kuraťom spojené s humornými scénami v podaní „Pána Mrkvičku“.

Podujatie, v rámci projektu Knižnica pozýva – PRÍĎ! POZRI! ZOSTAŇ! z 1. série: Čím viac čítaš, tým viac vieš! z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu”.

T. Hujdič pozvánka alias Mrkvička