10 rokov na cestách

Michal KNITL – profesionálny nezávislý cestovateľ, precestoval viac ako 65 krajín sveta. Medzi jeho najdlhšie cesty patrí 15 mesiacov v Južnej Amerike (2008-9) a 15 mesiacov v Ázií (2011-12). Naposledy bol v Indonézii a Papue-Novej Guinei (2015). Venuje sa turistike (800 km v Južnej Amerike a cez 1600 km v Ázií) a rád spoznáva život domácich. O svojich cestách píše cestopisy, robí prezentácie a organizuje cestovateľské festivaly Cestou necestou. Od roku 2010 už absolvoval viac ako 260 prezentácií pre verejnosť na cestovateľských festivaloch, v kaviarňach, čajovniach, knižniciach, na školách, lyžiarskych kurzoch i pre firmy na Slovensku i v Českej republike.

Aj Vy si u nás v knižnici môžete vypočuť inšpirujúce príbehy z Európy, Južnej Ameriky

či Ázie a opýtať sa nášho hosťa p. Michala Knitla čo vás zaujíma

27. októbra 2016 o 10:30 hod.

Cestovateľ Michal KNITL na stretnutí v knižnici ponúkne účastníkom prezentáciu s názvom “10 rokov na cestách”, po ktorej každý získa pocit, že cestovať môže naozaj každý.

Na stretnutie s cestovateľom Michalom KNITLOM Vás srdečne pozývame!

Knitl pozvanka stredoškoláci

Fotogaléria: