Posedenie pri japonskom zelenom čaji

„Na japonskú stravu sa dobre a rýchlo zvyká“ – hovorí pôvabná a sympatická Denisa Ogino, autorka populárnych knižiek „Navarme si Japonsko“ a „Sushi v dushi“, ktorá na stretnutí v Zemplínskej knižnici v Trebišove, 8. októbra 2020 o 16:30 h porozpráva o exotickom Japonsku, tamojšej kultúre a netradičnom spôsobe života, ktorý sama zažila a spoznávala 10 rokov, keďže bola vydatá za Japonca.

Japonská kultúra sa jej stala veľmi blízkou, nehovoriac o japonskej kuchyni. Hoci jej Japonsko nesmierne prirástlo k srdcu, po boku bývalého manžela nenašla šťastie. Vrátila sa aj so synom na Slovensko, kde sa realizuje v práci, v škole a v mnohých zaujímavých projektoch, ktoré približujú japonskú kultúru.

Na kulinárskej besede v knižnici zasvätí návštevníkov nielen do tajomstiev japonskej kuchyne, ale veľa zaujímavostí prezradí o exotickom Japonsku, tamojšom spôsobe života a osobných zážitkoch a spomienkach na krajinu vychádzajúceho slnka.

Srdečne Vás na toto stretnutie pozývame!

Podujatie, v rámci projektu „Happening v knižnici“ z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu.

Posedenie pri japonskom čaji_pozvánka