Knihovníci v akcii: Efektívna tvorba knižničnej značky

Prednáška a odborný workshop pre zamestnancov knižníc v rámci celoživotného vzdelávania knihovníkov z projektu „Knihovníci v akcii: Od slov k skutkom“, sa uskutoční 7. novembra 2019 od 9:00 h. a lektorkou bude Mgr. Veronika Fitzeková.

V. séria s názvom Efektívna tvorba knižničnej značky je zameraná na budovanie značky knižnice na princípe zachovania unikátnosti, otvorenosti a integrity, prezentácia knižnice a svojej značky medzi verejnosťou.

Mgr. Veronika Fitzeková školí protokol a komunikáciu. Takmer celý profesionálny život komunikuje, pracuje s médiami a vystupuje na verejnosti. Spolupracovala s televíziami, novinami i rozhlasom, viac ako 14 rokov pracovala ako hovorkyňa, príležitostne pôsobila ako lektorka. Dnes externe vyučuje na Vysokej škole medzinárodného podnikania ISM v Prešove, vedie tréningy zamerané na komunikáciu a etiketu a spolupracuje s viacerými firmami v oblasti public relations.

Nesmierne ju baví práca s ľuďmi – pomáha im objavovať nové svety a teší ju, ak sa môže podeliť so svojimi skúsenosťami. Praktické tréningy, ktoré vedie, sú pre ňu nielen prácou, ale predovšetkým veľkou zábavou a potešením.

Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom.

Zdroj: https://alkp.sk/clen/veronika-fitzekova/

Knižničná značka - pozvánka_Knihovníci v akcii