Dotkni sa minulosti knihami – miléniové roky

Pre našich priaznivcov, čitateľov, používateľov služieb i návštevníkov sme pripravili poslednú časť cyklickej výstavy Dotkni sa minulosti knihami. Znova je to kolekcia kníh z fondu knižnice.

Cyklická retrospektívna výstava bola venovaná jednotlivým dekádam minulého aj súčasného storočia, obsahovala najzaujímavejšie tituly kníh z daného obdobia, ktoré sa nachádzajú v našom knižničnom fonde.

Každý mesiac ste si mohli prezerať a vyberať z našej ponuky kníh. Poslednou ponukou sú knihy z obdobia miléniových rokov.

Všetky knihy, ktoré sme priebežne vystavovali, od rokov 30-tych, 40-tych, 50-tych, 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych a miléniových nájdete vo fonde knižnice.

Výstava miléniových rokov začína 2. novembra 2018, potrvá do 30. novembra 2018 a bude prístupná verejnosti v čase otváracích hodín knižnice.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Dotkni_sa_minulosti_knihami  1